Ankara Hurda Sarı Pirinç

Ankara Hurda Sarı Pirinç, sarı musluk batarya vana su saati pirinç çubuk ucu araiş talaşı radyatör külçe süs eşya Fiyatı kaç para alan kilosu fiyatları Sincan Etimesgut Çankaya Mamak Keçiören benzer şekilde Altındağ Pursaklar Yenimahalle Beypazarı Gölbaşı, Malıköy Temelli Eryaman Yenikent ayrıca Çayyolu Batıkent Ümitköy Demetevler Kızılay Ulus bölgelerinden Yusufoğlu hurdacılık olarak hurda alımı yapıyoruz.

HURDA SARI PİRİNÇ ALIMI

Alımı yapılan hurda sarı pirinç çeşitleri ve fiyatları

Firmamız Yusufoğlu Hurdacılık tarafından alımı yapılan sarı pirinç hurdası çeşitleri ile ayrıca Ankara hurda sarı pirinç fiyatları bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Ankara Hurda Sarı Pirinç

Hurda Sarı Pirinç Alımı

Ankara Hurda Sarı Pirinç

Pirinç, bakıra çinko karıştırılarak elde edilen alaşımın adıdır. Bildiğiniz üzere bakır kızıl renklidir, içerisine çinko eklendiği zaman rengi sarıya dönmektedir ve bu da pirinç alaşımını oluşturmaktadır. Halk arasında da renginden dolayı sarı olarak ifade edilen sarı pirincin tüm hurda çeşitlerini satın alıyoruz.

Başta Ankara ve ilçeleri olmak üzere çevre iller genelinde, nerede olursa olsun her çeşit sarı pirinç hurdasını anında nakit ödeme yaparak satın alıyoruz. Başka bir deyişle hurda sarı pirinç satmak, Ankara güncel hurda sarı pirinç fiyatlarını öğrenmek veya ücretsiz keşif talebinde bulunmak istiyorsanız hemen bizi hurdacı telefon numarasından arayınız.

Hemen Bizi Arayın!

Ankara Hurda Sarı Pirinç

Örneğin,sarı pirinç talaşı, pirinç su saati, hurda sarı pirinç musluk çeşme, sarı pirinç batarya hurdası ayrıca araiş Sarı MS-70, Hurda Araiş Sarı MS-64, Sarı Külçe MS-58, hurda sarı pirinç çubuk ucu parça, Oto Radyatör sarısı kapı kolu, menteşe, kilit hurdası ayrıca fermuar talaşı pirinç imalat artığı, alaşımlı sarı yalaşı, Sarı Hurdası Kırkambar, hurda bronz talaşı gibi sarı pirinç hurdalarını satın alıyoruz.


 
Ankara Hurdacılar

Müşteri Hizmetleri

0 530 881 0951

 
 
Ankara Hurdacılar

WhatsApp İletişim

0 530 881 0951

 

Ankara Hurda Sarı Pirinç

Bu yüzden, kullanım amacı ve niteliğini yitirmiş, sağlam yada eskimiş veya bozulmuş, içeriğinde sarı pirinç bulunan her türlü Sarı Pirinç Hurdasını satmak istiyorsanız ayrıca ücretsiz keşif ile hurdanızın kalitesi ve gerçek değerini öğrenmek istiyorsanız Hurdacı Telefon numarasından veya Hurdacı WhatSapp İletişim hattımızdan bizlere ulaşarak hurdacı talebinde bulunabilirsiniz.

Ankara Hurda Sarı Pirinç


Başka bir deyişle, artık işinize yaramayan, evinizde, deponuzda, işyerinizde, ofisinizde, fabrikanızda yada bağınızda veya bahçenizde yer işgal eden her çeşit sarı pirinç içerikli hurdanızı, kendi araç, ekipman ve personelimiz ile gelip, sizlere zahmet ve sıkıntı vermede alıyor, tartıyor, taşıyor, yüklüyor ve satın alıyoruz. Satın alma sonrası anın hurda bedelini nakit olarak ödüyoruz.


Ankara Hurda Sarı Pirinç

Ücretsiz Keşif ve Adresten Sarı Pirinç Hurdası Alımı:

Her şeyden önce, Hurdanızın kalitesi ve net olarak fiyatını belirleme anlamında ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Ankara Hurda Sarı Pirinç

Bundan sonra, sarı pirinç hurdalarınızı satın almak için karşılıklı anlaşma sağlanınca, hurdanın bulunduğu adrese, istediğiniz tarih ve saatte, kendi araç, ekipman ve personelimiz ile gelerek, size hiçbir zahmet vermeden, hurda sarı pirinçleri araca yüklüyor, hassas kantarlar ile aracı önce boşken sonra da üzerinde hurdalar varken sizlerin nezaretinde tartıp sarı pirinç hurdalarınızın ağırlığını hesaplıyoruz.

Sonuç olarak,hurdalarınızın bedelini nakit olarak anında ödüyor ve hurdalarını satın alıyoruz.

Ankara Hurdacılar

Bu Yüzden Ankara hurdacı ve ayrıca hurdacılar olarak her çeşit hurda metal ve benzer şekilde hurdaların geridönüşümü için çalışıyoruz. Bu yüzden, Ankara ve civar illerde bulunan metal hurdaları satın alıyoruz. Örneğin hurdanın alınması, yüklenmesi, tartılması ve indirilmesi aşamalarını sizlere zahmet vermeden yapıyoruz. Sonuç olarak, hurda satmak, ayrıca hurdadan para kazanmak ve benze şekilde ücretsiz keşif talebinde bulunmak için heme bizi arayınız.

Ücretsiz Keşif
Nakit Ödeme