Yusufoğlu Hurdacılık

Yusufoğlu Hurdacılık, Ankara Sincanda hurda alımı ve hurda geridönüşüm işi yapan firmamızın kurumsal yapısı, misyon ve vizyon bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Sincan Etimesgut Çankaya Mamak Keçiören benzer şekilde Altındağ Pursaklar Yenimahalle Beypazarı Gölbaşı, Malıköy Temelli Eryaman Yenikent ayrıca Çayyolu Batıkent Ümitköy Demetevler Kızılay Ulus bölgelerinden Yusufoğlu hurdacılık olarak hurda alımı yapıyoruz.

YUSUFOĞLU HURDACILIK

Yusufoğlu Hurdacılık

Kurumsal Bilgilerimiz

Yusufoğlu Hurdacılık

Yusufoğlu hurdacılık

Hakkımızda:

Yusufoğlu Hurdacılık, Ankara ve çevre illerde, hurda geridönüşüm sektörünün vazgeçilmez ilk adımındanki yorucu ve zahmetli işleri yapmak yada basit ifade ile Hurdacılık mesleğini icra etmek üzere Emrah GÖK tarafından Ankara Sincan ilçesinde kurulmuştur.

Uzun yıllardır Hurda geridönüşüm sektöründe faaliyet yürüten firmamız Yusufoğlu hurdacılık olarak, başta Ankara Sincan, Etimesgut, Yenimahalle, Çankaya, Keçiören ayrıca Mamak, Altındağ ve Pursaklar olmak üzere Ankara'nın tüm ilçelerinden ve ayrıca Çankırı, Kırıkkale ve Eskişehir gibi çevre illerden her çeşit hurda demir, bakır, alüminyum, sarı pirinç hurdası benzer şekilde krom paslanmaz ve ayrıca çinko içeren metaller ile hurda kablo, akü ve beyaz eşya hurdalarını yerinden ve son kullanıcısından nakit ödeme yaparak satın alıp, hurda geridödönüşüm sektörüne kazandırıyoruz.

Kurulduğu günden bu yana, para kazanmaktan ziyade kurumsal kimliği, dürüst ve helal para kazanmayı, çalışanlarının ve müşterilerinin haklarını gözetmeyi prensip edinmiş, alış-veriş sonrası peşinden güzel sözler söylenen firma olmayı başarmış ve bu ilkeleri devam ettirme yönündeki çabasını her geçen gün daha da artıran bir firma olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Yusufoğlu hurdacılık

Misyonumuz:

En önemli görevimiz, dürüst ticaret ile kazanırken kazandırmak, müşteri memnuniyetine her zaman önem vererek mutlu müşteri portföyünü genişletmek.

İş ve hizmet bölgesi potansiyelini daima büyüterek, hurdacılık ve geridönüşüm sektöründe yeni istihdam alanları oluşturmak. Yapılan alış-veriş ile Ülkemizin ekonomik olarak kalkınmasını sağlamak.

Yusufoğlu hurdacılık

Vizyonumuz:

Sonuç olarak, her türlü geri dönüşüme katılacak ürünün ülke ekonomisine kazandırılmasını sağlayarak, ülkenin ekonomik ve finansal büyümesinde söz sahibi olmak.

Müşteri memnuniyetine verdiği önem, çalışanlarının haklarını gözetme ve sosyal imkanlar sağlama, işyeri ve çalışma güvenliğne verdiği değerler ve aldığı tedbirler ile daima büyümek, hurdacılık sektöründe değer verilen, örnek alınan firma olmak en büyük hedefimizdir.

Hurda satmak yada ücretsiz keşif talebinde bulunmak için hemen bizi hurdacı telefon numarasından arayınız.

Hemen Bizi Arayın!

Yusufoğlu hurdacılık


 
Ankara Hurdacılar

Müşteri Hizmetleri

0 530 881 0951

 
 
Ankara Hurdacılar

WhatsApp İletişim

0 530 881 0951

 

Kullanım amacı ve niteliğini yitirmiş, sağlam yada eskimiş veya bozulmuş, her türlü Metal Hurdasını satmak istiyorsanız ayrıca ücretsiz keşif ile hurdanızın kalitesi ve gerçek değerini öğrenmek istiyorsanız Hurdacı Telefon numarasından veya Hurdacı WhatSapp İletişim hattımızdan bizlere ulaşarak hurdacı talebinde bulunabilirsiniz.

Ankara Hurdacılar

Bu Yüzden Ankara hurdacı ve ayrıca hurdacılar olarak her çeşit hurda metal ve benzer şekilde hurdaların geridönüşümü için çalışıyoruz. Bu yüzden, Ankara ve civar illerde bulunan metal hurdaları satın alıyoruz. Örneğin hurdanın alınması, yüklenmesi, tartılması ve indirilmesi aşamalarını sizlere zahmet vermeden yapıyoruz. Sonuç olarak, hurda satmak, ayrıca hurdadan para kazanmak ve benze şekilde ücretsiz keşif talebinde bulunmak için heme bizi arayınız. Örneğin